Puppolina 120x120 bílá

Ohrádky jsou vyrobeny ze dřeva borovice. Vyrábíme ji v šesti nabízených barvách: bílá, transparentní bílá, borovice, buk, olše a kaštan. DOPORUČUJEME K TOMUTO PRODUKTU: •...
2 390 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • Více variant49 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma93 % • 2 943 recenzíDalší informace

66 cm
Materiál
dřevěné

• , zakoupeno v Smolíček

Určitě doporučuji, velikost dostačující a matrace velikostně přesná do ohrádky.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadné sestavení a "pupík" už se neplazí po celém pokoji :o)

S ohrádkou velká spokojenost - 120 x 120 cm je dostatečná velikost.

• , zakoupeno v ESHOPBABY

Naprosto dostačující, jsme s ohrádkou moc spokojeni.

10.5 kg
Výška
66 cm
Materiál
dřevěné

Ohrádky jsou vyrobeny ze dřeva borovice.

DOPORUČUJEME K TOMUTO PRODUKTU: • matraci do ohrádky

Na všechny výrobky je kladen důraz na kvalitu, design a hlavně zdraví dětí. Všechny naše výrobky splňují podmínky norem EU pro děti do tří let.

Pod značkou Puppolina se vyrábí kvalitní dětský nábytek, jako jsou postýlky, komody, skříně, ohrádky a spousty jiných výrobků a doplňků od roku 1991.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Smolíček

Určitě doporučuji, velikost dostačující a matrace velikostně přesná do ohrádky.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Snadné sestavení a "pupík" už se neplazí po celém pokoji :o)

S ohrádkou velká spokojenost - 120 x 120 cm je dostatečná velikost.

• , zakoupeno v ESHOPBABY

Naprosto dostačující, jsme s ohrádkou moc spokojeni.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Rozměr vhodný do bytu
    • Dostatečně vysoká ohrádka
    • Nemá žádný bočný otvor

Výrobce ma na stránce uvedenu špatně barvu ohrádky, na obrázku je bílá a v popise je napsane tr.bila. Prej si mam pořádně přečíst popisek. Vůbec by mne nenapadlo, že obrázek je špatný a domů mi přijde barva: světlá borovice. A už vůbec ako laik netuším jaká barva je tr.bíla, takže jsem si nedomyslela že bílá není bíla. Ohrádku jsem potřebovala čím dřív,ale takhle jsem ju aj s výměnou dostala domů za 5 dni (nepočítám víkend) a i tak jsem ji musela jít vratit na pobočku, protože jsem nechtěla světlou borovici. Na prodejně milý a ochotný personál, se zbožím jsem spokojená. Určitě doporučuji,jenom online nákup mi život neusnadnil.

• , zakoupeno v BabyMall.cz

• Pěkný vzhled
    • Rozumná cena
    • Snadné sestaveni

Velikost ohrádky tak akorát, není velká, ale i dvě malé děti s hromadou hraček mají dost prostoru.

• , zakoupeno v Prodeti.cz

• Velikost bohate staci

Takova malickost - na diry po montaznich sroubech by byli fajn krytky, at tam dite zbytecne nestrka prstiky..

• , zakoupeno v Kašpárek baby

• Za tyto peníze super materiál

Spokojenost